אסלות מעוצבות

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש אצלה. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הובלה ועוד. ניתן לראות מבחר אסלות ומוצרים באתר האינטרנט שלה ובאולם התצוגה המפואר שבבעלותה. מנהליה משווקים מוצרים מעולים המיוצרים תחת בקרת איכות גבוהה ובגימור מושלם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ריצוף פרקט

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

אסלות מעוצבות

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

גורס אשפה

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

בריכות שחייה

לצפייה

כלים סניטריים

לצפייה

חדרי רחצה

לצפייה

ארונות אמבט

לצפייה

חיפויים מעוצבים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

ברזים מעוצבים

מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק...
לצפייה

ריצופים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

מקלחונים

לצפייה

משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מידע נוסף בנושא

  אסלות מעוצבות – היב קרמיקה

  אסלות מעוצבות תורמות רבות לחדרי השירותים והאמבטיה בהן הן מותקנות. ניתן למצוא מספר סוגי אסלות המתאימות להגדרה זאת. מתקינים אותן מומחים בתחום. הן מתחברות מצד אחד למערכת הולכת המים ומהצד האחר למערכת להולכת מי השפכים אל מחוץ לבית. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  אסלות מעוצבות – מסוגים שונים

  אסלות מעוצבות מגיעות במספר דגמים נפוצים.

  1. אסלה תלויה – מחוברת לקיר והניאגרה הצמודה אליה סמויה מהעין ומותקנות בתוך מסגרת הבנויה במיוחד. במסגרת יש פתח מיוחד שבו מותקנים הלחצנים. הוא נשלף וכך מאפשר גישה לניאגרה עצמה. היא נאה מאוד ומשווה מראה נקי מאחר ואין היא מונחת על הרצפה. יחד עם זאת, היא יקרה יותר להתקנה וגם לתחזוקה ותיקונים מהאחרות בגלל המיקום של הניאגרה המחייב תוספת שעות עבודה. במקרים רבים גם החלקים הפנימיים חייבים להיות זהים לאלו של היצרן. כדאי לציין כי הבעיות נוצרות לעיתים רחוקות, ובנוסף, המראה הנאה שלה מהווה יתרון ברור.

  מונובלוק – אסלה העשויה כולה מחרס כולל הניאגרה. מעוצבת בצורה נאה לעין.

  אסלת P – דגם של אסלה המונח על הרצפה.

  אסלה קצרה – בעלת מידות קטנות יותר לטובת חדרי שירותים בעלי מידות קטנות. למרות גודלה נחשבת לנוחה ויעילה.

  אסלה שטיפה היקפית – מתוכננת כך שזרמי המים מצליחים להגיע לפינות שונות בה לטובת שטיפה מעולה.

   

  בחירה נכונה

  הבחירה באסלה נעשית על פי הצרכים, קו העיצוב הכולל, הטעם האישי והמחיר. ניתן למצוא את כולן בצבעים מגוונים של לבן, אפור, קרם וכדומה. הבחירה באסלה ובכלים סניטריים אחרים מאתגרת ויש צורך להסתובב רבות בין חנויות על מנת למצוא את אלו המתאימות ביותר. בחנויות מקצועיות ניתן לקבל ייעוץ והכוונה המסייעים רבות לכל מתלבט.

  מושב אסלה מעוצב

  מושב אסלה מעוצב חייב להיות פרקטי ונאה. ניתן למצוא מבחר של מוצרים אלו הנבדלים אלו מאלו באלמנטים שונים. יש חשיבות לישיבה יציבה ונוחה עליהם כמו גם לנושא ההתקנה והפירוק שלהם. הם מותאמים לאסלות, ובדרך כלל, הם מגיעים במידות אוניברסאליות – למעט מושבי אסלה קצרה. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  מושב אסלה מעוצב – נאה לעין

  מושב אסלה מעוצב מגיע במגוון צבעים ומרקמים. הצבעים המקובלים הם לבן, קרם ושחור. אבל ניתן למצוא גם מצוירים המגיעים בעיצובים נאים. המיוחדים יותר הינם המרופדים שנעים לשבת עליהם, ולצידם, אלו העשויים מעץ טבעי. הנפוצים עשויים פלסטיק קשיח. יש עם צירים וסגירה שקטה, הידראוליים, עם צירים נשלפים ועוד. יש מושבים תרמו פלסטיים כפולים המותאמים לילדים ומבוגרים וכדומה. מושב אסלה מעוצב ונאה יוסיף רבות למראה חדר השירותים או האמבטיה הקיימת. אלו המצוירים בציורי דגים, לבבות וציורים אחרים יתאימו ביותר לחדרי שירותים של ילדים ובני נוער מתבגרים. הבחירה בכל מושב נעשית על פי שיקולי צורך, קו עיצוב קיים, התאמה לאסלה, טעם אישי, מחיר וכדומה. הרצון הוא לייצור בכל חלל אמבטיה או שירותים הרמוניה טובה, והרצון שהם ישתלבו בהם ו/או יוסיפו את העניין הנוסף.

   

  בחירה

  בחירה המושב הרצוי ויתר האביזרים נעשית על ידי שיטוט באתרי אינטרנט ובחנויות בעלות אולמות תצוגה. כך ניתן להתרשם היטב מכל המוצרים הקיימים. ההתלבטות בבחירת אריחים ומוצרים אחרים גדולה  מאוד בגלל השפע הרב והמגוון העצום בכל קטגוריה. בחנויות מקצועיות עובדים אנשי מכירות אשר יכולים לסייע רבות בהכוונה, בהסברים ועוד. הם יציעו מוצרים התואמים לטעם האישי והשירות הנ"ל יקל מאוד ויעצים את חווית הקניה.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש ממנה את המוצרים השונים. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הובלה ועוד. ניתן לראות את הפריטים באתרה המושקע, וכן, באולם התצוגה אשר בעלותה. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים.

  אסלה לשירותים

  אסלה לשירותים מגיעה במגוון עיצובים. ניתן למצוא אסלות תלויות המחוברות לקיר ואחרות הניצבות על הרצפה. הן שונות מעט במפרט המייחד אותן. מתקינים אותן אינסטלטורים ומומחים לנושא. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  אסלה לשירותים – פרקטית ונאה

  אסלה לשירותים חייבת להיות נוחה ושימושית אבל רבים מקדישים תשומת לב גם למראה שלה. חדרי השירותים והאמבטיה נחשבים לאינטימיים ומשקיעים רבות בעיצוב שלהם. משום כך, בוחרים גם את האסלות בהתאם. הרצון הוא שהן תשתלבנה היטב בתוך קו העיצוב הקיים ותתרומנה למראה הנאה בחדר. ניתן למצוא מספר סוגי אסלות.

  1. אסלה תלויה – מחוברת לקיר ואחריה קיימת ניאגרה סמויה בתוך מסגרת בנויה. במסגרת יש פתח מעוצב, בתוכו נמצאים הלחצנים ודרכו ניתן להיכנס ולטפל בתקלות שקורות בחלקי הניאגרה עצמה. היא נאה מאוד ומשדרת הרגשה נקיה סביבה. היא יקרה יותר להתקנה ולתחזוקה בגלל המורכבות שבה.
  2. אסלת מונובלוק – עשויה מחרס כולל הניאגרה. מונחת על הרצפה ונאה מאוד.
  3. אסלת P – דגם אסלה המונח על הרצפה.
  4. אסלה קצרה – מונחת על הרצפה ודומה לאחרות בעיצוב אבל קטנה יותר במידות. מתאימה לחדרי שירותים ואמבטיה בעלי שטח קטן וצר.
  5. אסלה שטיפה היקפית – מתוכננת בצורה מעט שונה המאפשרת הדרמת סילוני המים לכל קצותיה לניקוי מיטבי.

   

  בחירה נכונה

  בחירת האסלה נעשית לאחר בדיקות רבות. היא נעשית על פי שיקולי צרכים, קו העיצוב הקיים בתוכנית המוגשת מטעם הארכיטקט, הטעם האישי, המחיר ועוד. בחנויות המוכרות אותן ואביזרים נלווים קיים צוות מכירות אשר יכול לסייע מאוד בייעוץ ובהסברים לגבי המוצגים השונים. הסיוע הנ"ל יכול יתרום רבות לאנשים המתלבטים בבחירת הגוון, הסוג וכדומה.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש אצלה ולקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הובלה ועוד. ניתן לראות מבחר אסלות באתר האינטרנט שלה, כמו גם, באולם התצוגה המפואר שבבעלותה. המגוון הרחב מאפשר גמישות בבחירה. כל המוצרים איכותיים ומגיעים עם גימור מושלם.

  משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם