ברזים מעוצבים

מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקה במועד שנקבע, משלוח ועוד. ניתן לראות אותם ואביזרים אחרים באתר האינטרנט של החברה, וכן, באולם התצוגה המושקע שבבעלותה. אולם התצוגה מספק גישה נוחה ללקוח וניתן שם לראות מקרוב ואף למשש ולהפעיל את הברזים. כל הפריטים הנמכרים הינם איכותיים ומגיעים עם גימור מושלם. רכישה בחבילה היקפית כזאת כדאית מכל הבחינות.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ריצוף פרקט

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

אסלות מעוצבות

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

גורס אשפה

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

בריכות שחייה

לצפייה

כלים סניטריים

לצפייה

חדרי רחצה

לצפייה

ארונות אמבט

לצפייה

חיפויים מעוצבים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

ברזים מעוצבים

מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק...
לצפייה

ריצופים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

מקלחונים

לצפייה

משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מידע נוסף בנושא

  ברז אמבטיה

  ברז אמבטיה מותקן במקלחת, מעל האמבטיה, בכיור ועוד. נועד לרחצה, לשטיפת ידיים ופנים מעל הכיור ועוד. ניתן למצוא ברזים מעוצבים המותאמים לכל אחת מהמשימות הללו. הם מחוברים למערכת הולכת המים המגיעה מהצנרת בקיר ובהמשך למערכת הביוב מחוץ לבית. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  ברז אמבטיה – מעוצב ואיכותי

  ברז אמבטיה מחובר לשני צינורות. האחד המזרים מים חמים מדוד החשמל או השמש והשני למים קרים. הברז הוא זה המווסת את הטמפרטורה לזאת הנדרשת בכל סיטואציה. כל אחד מגיע בעיצובים שונים ועשוי מחומרים עמידים למים וחזקים דוגמת פלסטיק קשיח ומתכת כמו ניקל ונירוסטה. החיבור לצנרת נעשה בעת עבודות בנייה, שיפוצים, בעת צורך להחלפת ברז שאינו תקין ועוד. קיימים ברזים מסוגים שונים. כך, ברזי פרח, עם זרבוביות גבוהות או קצרות, קשתיים או עם קווים ישרים. אחרים המהווים חלק אינטגרלי ממערכות אינטרפוץ, אחרים המיועדים למילוי אמבטיה ועוד. הם מגיעים עם אחריות רבת שנים על פי שיקולי היצרן.

   

  פרקטיות לצד עיצוב נאה

  הברז אמור להיות נוח לשימוש, חסכן במים וכזה המייצר זרימת מים טובה. יחד עם זאת גם נאה למראה. קו העיצוב של האמבטיה משדר לרוב, הרמוניה ונינוחות אינטימית והברז אמור להשתלב בו בצורה מוצלחת לרוב, רוצים שלא יבלוט יתר על המידה אבל גם שיוסיף למראה הכללי הנאה. ניתן למצוא ברזים בשלל צבעים כמו: כסף, שחור, לבן, מוזהב ועוד. הבחירה במתאים נעשית על פי שיקולי צורך, נראות, טעם אישי וגם למחיר יש חשיבות רבה בהחלטה המתקבלת.

  ברזי מקלחת

  ברזי מקלחת מיוצרים במגוון עיצובים. ניתן למצוא דגמים שונים הנבדלים ביניהם באלמנטים שונים. הם מחוברים לצנרת המותקנת בתוך הקירות. מתקינים אותם מומחים לנושא בסוף עבודות הגמר. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  ברזי מקלחת – פרקטיים ונאים

  ברזי מקלחת נועדו בעיקר לאלו המתקלחים באמבטיה או בנישה המיועדת למקלחת. אל הברזים מגיעים שני צינורות. האחד הינו למים חמים ומגיע מדוד החשמל או השמש והאחר צינור עם מים קרים. הברז מווסת את טמפרטורת המים בהתאם לצרכי ורצונות המשתמש. הם עשויים מחומרים שונים ביניהם, פלסטיק קשיח ומתכות כמו ניקל ונירוסטה. ברזי המקלחת הנפוצים נקראים אינטרפוץ שפירושו מתחת לטיח, זאת בגלל היותו מוסתר מהעין. ניתן למצוא אינטרפוץ 3, 4 ו5 דרך. הם בעלי מספר מצבי הזרמת המים. העיקריים הינם לראש מקלחת (ראש גשם בשמו האחר), השני הינו מזלף אותו ניתן לכוונן באמצעות המתזים שבו למספר מצבי זרימת סילוני מים. ראש המקלחת מותאם להזרמת מים אחידה. ברזים אחרים באמבטיה הינם ברזי פרח, עם זרבוביות גבוהות או קצרות, קשתיים או עם קווים ישרים, כאלו המיועדים למילוי אמבטיה ועוד. הם מגיעים עם אחריות רבת שנים הניתנת על ידי היצרן.

   

  פרקטיות ועיצוב נאה

  הברזים הטובים הינם נוחים לשימוש, מייצרים זרימת מים טובה וחסכניים. הם נאים ואמורים להשתלב היטב בקו העיצוב הכללי של האמבטיה. ניתן למצוא אותם בצבעי כסף, לבן ועוד. הבחירה בהם נעשית על פי שיקולי צורך, טעם אישי ומחיר. הבחירה מאתגרת בגלל המבחר הרב ויש צורך בעריכת מספר סבבי ביקור. בחנויות מקצועיות נמצאים אנשי מכירות מיומנים היכולים להסביר, לתת הכוונה וליידע את הלקוחות במגוון הקיים ובפרטים אודות כל פריט. הסיוע מקל מאוד.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש אצלה ברזים ואביזרים אחרים. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים נוחים, הובלה ועוד. ניתן לראות את כל המוצרים באתר האינטרנט של החברה ובאולם התצוגה שבבעלותה המספק גישה נוחה ללקוח. כל הפריטים הנמכרים הינם איכותיים ומגיעים עם גימור מושלם.

  ברזים למקלחונים

  ברזים למקלחונים מכונים גם אינטרפוץ ומגיעים במספק דגמים. יש 5 דרך וכן 4 ו3 וכל אחד נבדל מהשני באלמנטים הקיימים בו. הם מיוצרים מחומרי מתכת ופלסטיק קשיח. הם מחוברים לקיר ומגיעים אליהם צינורות למים חמים וקרים. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  ברזים למקלחונים – פרקטיים ונאים

  ברזים למקלחונים חייבים להיות פרקטיים על מנת שיספקו לכל משתמש חווית רחצה אולטימטיבית. אלו בני 5 דרך כוללים שני פתחים לצנרת מים, ראש גשם/מקלחת, מזלף וברז להזרמת מים המותקן מעל האמבטיה. 4 דרך כוללים שני פתחי מים לצנרת, ראש גשם ומזלף. הקטנים ביותר הם של 3 דרך ובהם ניתן למצוא רק מזלף או ראש גשם ושני פתחים לחיבור לצנרת המים. בכל מזלף יש מספר אפשרויות להזרמת מים. החל מסילון דק וכלה במספר סילוני מים. ראש המקלחת מזרים מים בצורה אחידה. צינור המים החמים מגיע היישר מדוד החשמל או השמש והצינור השני מכיל רק מים קרים. ויסות הטמפרטורה נעשה על ידי הברז. כל הברזים האיכותיים עמידים מאוד, קלים לתפעול ולניקוי, מספקים זרם טוב וחסכניים. הרצון הוא שהם ישתלבו היטב בקו העיצוב הכללי. הם מגיעים בצבעי כסף, לבן ועוד וכל אחד יבחר את הגוון הרצוי לו.

   

  בחירה

  בחירה בכל אחד נעשית על פי שיקולי צורך, טעם אישי, מחירים ועוד. יש צורך לשוטט רבות באתרי האינטרנט ובחנויות על מנת לראות את הדגמים הרבים ולקבל החלטה נבונה לרכישה. בחנויות מקצועיות נמצאים אנשי שירות היכולים להסביר, לכוון, להדגים ולהראות את כל הדגמים הרצויים. הסיוע הנ"ל יעצים את חווית הקניה ויקל מאוד על המתלבטים.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש אצלה את הפריטים הללו ואחרים נוספים. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים טובים, עמידה בלוח זמנים בכל הנוגע לאספקת המוצרים, הובלה ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך השנים. כל המוצרים הנמכרים הינם מעולים ועם גימור מושלם.

  ברז קיר לאמבטיה

  ברז קיר לאמבטיה נקרא אינטרפוץ ומגיע במספר דגמים. הוא מחובר לקיר ומגיעים אליו צינורות למים חמים וקרים. מחברים אותם אינסטלטורים מקצועיים בשלבי הגמר של עבודות השיפוצים או הבניה. הבחירה בכל אחד נעשית על פי צורך, מיקום, טעם אישי ומחיר. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  ברז קיר לאמבטיה – פרקטי ונאה

  ברז קיר לאמבטיה חייב להיות פרקטי לטובת שימוש מיטבי בו. מבחינים באינטרפוץ 3, 4 ו 5 דרך. ברז אמבטיה יכול להגיע בכל מהצורות הללו. האחד הינו 5 דרך כולל שני פתחים לצנרת מים, ראש גשם או בשמו האחר ראש מקלחת, מזלף ופיה להזרמת מים. השני הינו 4 דרך ובו יש שני פתחים לצנרת המים, מזלף ופיה להזרמת מים. המזלף הינו בעל מתזים רבים וניתן לכוננו להזרמת סילון מים אחד דק או מספר סילוני מים. ראש הגשם מזרים מים בצורה אחידה. כל אלו מעניקים חווית רחצה נהדרת. צינור המים החמים מגיע מדוד השמש או החשמל. וצינור המים הקרים מהמערכת להולכת המים. הברז מווסת את הטמפרטורה הרצויה למשתמש. הברזים עשויים ממתכת קלה דוגמת ניקל או מפלסטיק קשיח ומגיעים בצבעי כסף, לבן ועוד. הם עמידים, חזקים וקלים לתחזוקה וניקוי.

   

  בחירה חכמה

  הבחירה נעשית לאחר שיטוט באתרים ובחנויות המספקות מידע ותמונות על הברזים ומוצרים אחרים בתחום. המבחר הרב מקשה על הבחירה ויש צורך לעשות מספר סבבי ביקור כדי להינעל על אלו המתאימים מכל הבחינות. בחנויות מקצועיות נמצאים אנשי מכירות אשר יכולים לכוון, להסביר, להדגים ולהציע את הברזים המתאימים. הסיוע הנ"ל הינו בעל חשיבות רבה , מעצים את חווית הקניה ומקל מאוד.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש אצלה את הברזים ויתר המוצרים האיכותיים. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הובלה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש או חוזר.

  משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם