ריצוף פרקט

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש ממנה את חיפויי הרצפה הללו והמוצרים הנוספים. ניתן לראות את כולם באתר החברה ובאולם התצוגה המושקע שלה. כל הפריטים הנמכרים הינם מאיכות גבוהה. שירותיה כוללים ייעוץ, מכירה בתנאים נוחים, הובלה ועוד.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ריצוף פרקט

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

אסלות מעוצבות

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

גורס אשפה

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

בריכות שחייה

לצפייה

כלים סניטריים

לצפייה

חדרי רחצה

לצפייה

ארונות אמבט

לצפייה

חיפויים מעוצבים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

ברזים מעוצבים

מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק...
לצפייה

ריצופים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

מקלחונים

לצפייה

משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מידע נוסף בנושא

  ריצוף פרקט – היב פרקטים

  ריצוף פרקט משרה חום וטבעיות לחלל או לחדר בו הוא מותקן. בנוסף, נוח ונעים לדריכה, גמיש ואינו קשיח. מתקינים אותו מומחים לנושא. מבחינים בסוגים שונים שכל אחד נבדל מהאחר, בעיקר, בחומר ממנו הוא עשוי. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  ריצוף פרקט – בעלויות שונות

  ריצוף פרקט הינו קשיח פחות מריצוף אבן, למשל, ומשום כך מועדף במקומות רבים כמו אולמות ספורט למשחקי כדורסל, אולמות ריקודים, בתי הארחה, במשרדים ועוד. בבתים פרטיים מניחים את פרקט העץ בחדרי שינה, בחדרי עבודה ועוד, אך לא בחדרי אמבטיה ומטבח לחים בגלל שהוא עלול להתנפח במקומות אלו. ניתן לשלב אותו עם סוגי חיפוי אחרים, ולרוב, השילוב עימם יהיה נאה.

   

  סוגי פרקט נפוצים

  פרקט עץ – פרקט שכל פלטה בו עשויה מעץ מלא של אלון, דובדבן, בוק ועוד. הייצור הינו ללא עיבוד כלשהוא, ולכן,  נחשב ליקר ביותר שניתן למצוא. הפלטות יכולות להגיע עם גימור לכה או שמן שנועדו להקנות מראה ומגע חלק.

  פרקט עץ שכבתי – מורכב, לרוב, משתי פלטות המונחות אחת על השנייה. העליונה עשויה עץ מלא, וזאת והתחתונה מעץ אחר מעובד בתוספת דבק ונסורת. לעיתים הוא מגיע בשלוש שכבות.

  פרקט למינציה – סינטטי העשוי לוחות עץ דחוסים המיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת. בתהליך הייצור ניתן לעצב הדפסים שונים בצורת טקסטורה של עץ המקנים לו את המראה הסופי דמוי העץ.  צפוי הניילון שעליו קרוי למינציה שנועד להגנה משריטות ועוד.

   

  התקנה

  ההתקנה נעשית על ידי מומחים. יש הבדל בין סוגי ההתקנות. התקנת פרקט עץ נעשית בעיקר על ידי מסמור והדבקה בעוד שאת הלימינציה מניחים על המשטח התחתון. יש כללים נוספים אשר מומחים מכירים היטב, ומשום כך, יש להפקיד בידיהם את המשימה.

  התקנת פרקט

  התקנת פרקט נעשית על ידי מומחים לנושא והיא חלק מעבודות הגמר בעת בנייה או שיפוצים. רבים מעדיפים פרקט על ריצוף מסיבות שונות. יש המבקשים להתקין אותו ברוב חלקי הבית ויש שמעדיפים רק בחדרים מסוימים. ניתן למצוא סוגי פרקט הנבדלים באיכות, בסוג החומר במפרט המייחד, וכמובן, במחיר. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  התקנת פרקט – בצורה מקצועית ואיכותית

  התקנת פרקט חייבת להיעשות על פי הכללים המקובלים ובתהליך מסודר. ניתן להתקין על ריצוף קיים, על בטון וכדומה. פרקט הינו סוג של חיפוי המשדר חום וטבעיות לכל חלל בו הוא נמצא. החיפוי  הנ"ל נוח לדריכה, נעים לכף הרגל וגמיש. ניתן למצוא מבחר פרקטים הנבדלים ביניהם בחומרים המרכיבים אותם. אחד הנפוצים  והיקרים הינו פרקט עץ שכל פלטה בו עשויה מעץ מלא מסוגים שונים. הפלטות מגיעות עם גימור לכה או שמן שנועדו להקנות מראה ומגע חלק. אחר הינו פרקט עץ שכבתי  מורכב משתי פלטות או יותר המונחות אחת על השנייה. הפלטה העליונה תהיה מעץ מלא מסוג אותו בוחרים, וזאת שמתחתיה מעץ אחר מעובד. פרקט לימינציה הינו  סינטטי העשוי לוחות עץ דחוסים המיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת. הוא מגיע עם צפוי ניילון הנקרא למינציה שמטרתו היא הגנה משריטות ועוד.

   

  שיקולי בחירה

  הבחירה בסוג הפרקט, עץ או סינטטי נעשית על פי שיקולים של צרכים, טעם אישי, מחיר, עלות מול תועלת ועוד. פרקט עץ יקר יותר אבל מחזיק מעמד ללא בלאי זמן רב יותר. מאידך, תחזוקתו יקרה משל פרקט למיניציה. פרקט הלימינציה חזק יותר ופחות נשרט ונפגע וקל יותר לנקותו. בנוסף, ניתן להשיג אותו במגוון צבעים רחב יותר, וכן הלאה.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. ניתן לראות את הפרקטים ותר האביזרים והמוצרים באתר האינטרנט שלה ובאולם התצוגה המפואר שלה. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט

  משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם