ריצופים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לרכוש ממנה ריצוף לאמבטיה כמו גם את יתר הפריטים הנדרשים. ניתן לראות את ההיצע הנרחב באתר החברה המושקע וגם באולם התצוגה שבו אף ניתן לראות מקרוב תצוגת חדרי אמבטיה מרוצפים. הרושם כאן יהיה מוחשי יותר. מנהלי החברה משווקים מוצרים איכותיים המיוצרים תחת בקרת איכות גבוהה ועם גימור מושלם. הם ישמחו לשרת כל לקוח עם ליווי אישי, צמוד וסבלני.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ריצוף פרקט

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

אסלות מעוצבות

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

גורס אשפה

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

בריכות שחייה

לצפייה

כלים סניטריים

לצפייה

חדרי רחצה

לצפייה

ארונות אמבט

לצפייה

חיפויים מעוצבים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

ברזים מעוצבים

מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברת "היב קרמיקה" המתמחה בייבוא ושיווק...
לצפייה

ריצופים

חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית...
לצפייה

מקלחונים

לצפייה

משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מידע נוסף בנושא

  ריצוף לאמבטיה

  ריצוף לאמבטיה נדרש בעת עבודות בנייה או שיפוצים. הצורך מגיע בנסיבות שונות עקב תקלות, כשעולה החשק לשנות ולחדש ועוד. ניתן למצוא סוגי ריצוף רבים לבחירה וכל אחד בוחר את המתאים לו ביותר. הרצון הוא לשלב פרקטיות עם מראה נאה. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  ריצוף לאמבטיה – אנטי סליפ

  ריצוף לאמבטיה מתבצע על ידי רצפים המתמחים בכך. הוא קרוי אנטי סליפ למניעת החלקה. ניתן למצוא בגדלים וסוגים שונים. יש בצבעים בהירים וסולידיים ולחילופין, עזים המושכים את העין. ניתן למצוא גוונים דמויי פרקט ועוד. חדר האמבטיה נחשב לחדר אינטימי ורבים מעוניינים לעצב אותו על פי טעמם האישי. לריצוף ולקירוי הקירות יש נוכחות רבה והם אלו המקנים לו, בסופו של דבר, את המראה הסופי. מקובל לרצף את הרצפה בסוג אחד ואת הקירות באחר. חייבים לשלב את הגוונים וסוגי הריצוף ליצירת ההרמוניה הנדרשת. יש המוסיפים קיר כוח בצבע אחר, לרוב, בנישת המקלחון כדי ליצור עניין נוסף. כל אחד וטעמו האישי. לאחר מכן ובהתאם לאלו בוחרים את הארונות, הכלים הסניטריים ואת יתר הפריטים המשלימים.

   

  תהליך הרכישה

  תהליך הרכישה מסודר וכרוך בהתלבטויות רבות. כך לבחירת הסוג הרצוי והשילוב שלו עם יתר הפריטים. הבחירה נעשית לבסוף על פי הצורך, הטעם האישי, קו העיצוב הקיים וכמובן, שגם למחיר יש משמעות. בחנויות מקצועיות נמצאים מומחי מכירות היכולים לייעץ רבות לכל מתלבט. הם יציגו את סוגי הריצוף הקיימים בהתאם לבקשות הלקוחות ויפרטו רבות על כל סוג. הייעוץ מקל מאוד על הבחירה הנכונה.

  ריצוף קרמיקה

  ריצוף קרמיקה מבוקש עבור אלו האוהבים את המרקם והטקסטורה שלו. ניתן למצוא מבחר דגמים ובצבעים שונים. המרצפות מיוצרות בתהליך תעשייתי הגורם להן להיות חזקות ונאות. הבחירה במתאימות נעשות משיקולים רבים. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   

  ריצוף קרמיקה – ייחודי ועשיר במראה

  ריצוף קרמיקה מוסיף רבות לחלל בו הוא מצוי. הם מיועדים לרצפות או לקירות. ניתן למצוא מגוון סוגים המתאימים לאזורים שונים בבית. כך, למטבח, לחדרי האמבטיה והשירותים, לאזורי שירות ועוד. לשטח המרוצף הרחב יש נוכחות והוא משפיע מאוד על המראה הסופי של החדר או החלל הקיים. לכן, בעת תכנון הבית לוקחים זאת בחשבון בעת יצירת קו העיצוב המוביל. ניתן למצוא אותן בצבעים בהירים וסולידיים, בעזים, בסגנון של דמוי פרקט, מצוירים ועוד. בגלל הדומיננטיות בוחרים תחילה את החיפוי הנ"ל ועל פיו אף מתאימים את יתר הפריטים כמו ארונות, כלים סניטריים ועוד. אריחי קרמיקה מגיעים במידות קטנות יותר מאשר אריחי שיש ואחרים, ולכן, מתאימים ספציפית לחדרים אינטימיים יותר.

   

  תהליך הרכישה

  תהליך הרכישה מתחיל לאחר קבלת תכנית העיצוב מהארכיטקט. יש צורך למדוד את השטח אותו יש לחפות ולגשת עם המידות לחנות. נהוג לקחת תוספת של כעשרה אחוז לגיבוי. התהליך מאתגר מעט בגלל השפע  הקיים והקושי בהתאמה הצבעים והמרקמים הנדרשים. הלקוחות מתלבטים רבות ועושים סבבי ביקורים עד שמקבלים את ההחלטה הסופית. הכול בהתאם לשיקולי צורך, קו עיצוב, טעם אישי, מחיר ועוד. בחנויות מקצועיות יכול צוות המכירות לסייע רבות בהסברים, בייעוץ, בהכוונה לטעם האישי ועוד. הסיוע הנ"ל מקל מאוד ותורם רבות.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקת מוצרים במועד שנקבע, הובלה וכדומה. ניתן לראות סוגי ריצוף קרמיקה באתר האינטרנט של החברה כמו גם באולם התצוגה המפואר אשר בבעלותה. באולם התצוגה ניתן לראות מקרוב, למשש, לשלב גוונים וקבל תמונה מוחשית יותר. כל המוצרים המשווקים אצלה הינם באיכות גבוהה.

  ריצופים למקלחת

  ריצופים למקלחת מגיעים במבחר סוגים וגוונים. הבחירה במתאימים ביותר נעשית על פי שיקולים שונים ובין היתר צורך, קו העיצוב הנבחר, הטעם האישי, המחיר וכדומה. הרצון העיקרי הוא לשלב ריצוף פרקטי עם מראה נאה שיוסיף רבות. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

   

  ריצופים למקלחת – שילוב של  צבעים

  ריצופים למקלחת הם מסוג אנטי סליפ למניעת החלקה כאשר הרצפה רטובה. ניתן למצוא אריחי גרניט פורצלן הנחשבים לנפוצים, קרמיקות, דמויי פרקט, אריחים מצוירים בצורות גיאומטריות שונות ועוד.  יש צורך להתאים את הצבעים של חיפוי הקירות לאלו של הרצפות. לרוב, בוחרים בשני צבעים משלימים ו/או נייטרליים. יש המוסיפים קיר כוח בצבע אחר ליצירת ניגוד ועניין נוסף. בדרך כלל נהוג לעשותו בנישת המקלחת. היות והריצוף הוא רב נפח ודומיננטי בוחרים אותו לראשונה ועל פיו מתאימים את יתר הפריטים דוגמת הארונות, הכלים הסניטריים, המקלחונים ועוד. את הריצוף מניחים בשלבים הסופיים של הבנייה והשיפוצים ולאחר התקנת קווי המים, האמבטיות האסלות וכדומה. התוצאה, לרוב, היא חלל מעוצב ואינטימי המייצר את האווירה הנעימה הרצויה בו.

   

  בחירה ורכישה

  תהליך הבחירה הינו ארוך ומאתגר. הסיבות לכך הן השפע הרב הקיים, הרצון להקפיד על קו עיצוב נכון ועוד. יש צורך לעשות סקר שווקים ולראות סוגי קרמיקות רבים. מקובל לעשות מספר סבבים עד אשר מגיעים להחלטות. בחנויות מקצועיות בעלות שם קיים מערך אנשי מכירות אשר יכול להקל רבות על הלקוחות המתלבטים. הייעוץ יינתן פרטני לכל לקוח. הוא יקל מאוד בבחירה ויסייע מאוד למצוא את הריצוף המתאים מבחינת כל השיקולים.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מכירה בתנאים נוחים, הובלה ועוד. ניתן לראות את סוגי הריצוף הפופולאריים ביותר באתר האינטרנט של החברה ובאולם התצוגה המפואר שלה. באולם התצוגה ניתן לראות דגמי חדרי אמבטיה ואף למשש מקרוב את הפריטים המוצגים. מנהלי החברה משווקים אריחים ומוצרים אחרים המיוצרים תחת בקרת איכות גבוהה ועם גימור מושלם.

  ריצוף רצפה

  ריצוף רצפה נעשה בעת עבודות בנייה או שיפוצים. לרוב, מבצעים אותו בשלבים האחרונים ובעת עבודות הגמר ולאחר התקנת מערכות התקשורת, האינסטלציה ועוד. ניתן למצוא מבחר מרצפות העשויות משיש גרניט, קרמיקה ועוד. חלקן מתאימות גם לחיפוי קירות. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

   

  ריצוף רצפה – על ידי רצפים מקצועיים

  ריצוף רצפה נעשה במקצועיות רבה והתוצאה הינה נאה ביותר. ניתן למצוא מרצפות בגדלים ומידות שונות, במבחר גוונים, במרקמים שונים ועוד. כך, גרניט פורצלן, קרמיקה, ריצוף דמוי פרקט או מצויר ועוד. הבחירה נעשית על פי הטעם האישי, קו העיצוב הנבחר, המחיר ועוד. המרצפות מיוצרות בתהליכי ייצור תעשייתיים מורכבים מה שנותן להן את המסיביות, החוזק והמראה המרשים. היות והשטח המרוצף הינו רחב הרי שהנוכחות שלו משפיעה רבות. משום כך, רבים בוחרים תחילה את המרצפות ורק לאחר מכן מתאימים להם חיפויי קיר, צבעי קיר, ריהוט וכדומה. יש להתאים את המרצפות לחללים ולחדרים שונים כמו סלון, מבואות, חדרי עבודה ושינה ועוד.

   

  סקר שווקים

  רכישת המרצפות נעשית לאחר סקר שווקים ושיטוט בין אתרים ואולמות תצוגה של חנויות פיזיות. התהליך הנ"ל מאתגר מאוד בגלל המבחר הקיים, הצורך למצוא את הגוון הנכון, לשלב בין אריחים ועוד. בחנויות של חברות מקצועיות ניתן למצוא צוות עובדים היודע לייעץ לכל לקוח מתלבט. הם יציגו בפניו את המבחר המתאים לצרכיו ורצונותיו ויסבירו על כל סוג של ריצוף. הליווי הנ"ל יסייע מאוד לכל לקוח מתלבט, במיוחד כאשר הוא מתקשה לבחור בין שני גוונים ומרקמים דומים.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ פרטני, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקה בלוח זמנים שהוסכם עליו, הובלה ועוד. ניתן לשוטט באתר החברה ולראות את המבחר הרב הקיים. הוא מאפשר גמישות רבה בבחירה. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש או חוזר.

  מרצפות לבית

  מרצפות לבית מיוצרות ומשווקות במבחר סוגים וגוונים. חיפוי הרצפה נעשה בעת בנייה ושיפוצים על ידי רצפים המתמחים בכך. הבחירה בהן נעשית על פי שיקולים של צורך, טעם אישי, מחיר ועוד. היא תואמת לרוב את קו העיצוב הנבחר לבית. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  מרצפות לבית – עם גימור מושלם

  מרצפות לבית מגיעות בגדלים שונים. מרצפות גדולות תתאמנה מאוד לחללים גדולים ומרווחים. יחד עם זאת, גם בחללים בגודל בינוני הן תראינה טוב ותתרומנה לתחושת המרחב הנדרשת. ניתן למצוא כאלו המתאימות לחדרים ייצוגיים כמו הסלון, לחדרי מגורים ועבודה, לחדרי אמבטיה ושירותים ועוד. היות ולשטח המרוצף יש נפח ונוכחות הרי שהבחירה חייבת להיות נכונה ומותאמת לקו העיצוב הקיים. ניתן לשלב בין גוונים בהירים וניטרליים או כהים עם צבעי קירות וחיפויי קירות בהירים סולידיים ובהירים. רבים מעדיפים מרצפות חלקות אבל יש הרוצים גם בכאלו עם דוגמאות נאות המוסיפות עניין מיוחד.  ניתן למצוא סוגי שיש, גרניט פורצלן, קרמיקות, ריצוף מצויר, דמוי פרקט ועוד.

   

  תהליך הרכישה

  תהליך הרכישה הינו מורכב וכרוך בהתלבטות רבה בעיקר לגבי הריצוף המתאים ביותר. יש צורך לערוך סקר שווקים הכולל צפייה בדגמים המוצעים ובמחיריהם. רבים עושים מספר סבבים עד שננעלים על המרצפות הרצויות מבחינת כל השיקולים. בחנויות מקצועיות עובדים אנשי מכירות היכולים לייעץ באופן פרטני. הם ילוו את הלקוח מרגע כניסתו לחנות ויציגו בפניו את הדגמים הרצויים מבחינתו. ייעוץ וליווי צמוד יקלו מאוד על המתלבטים בבחירה הסופית.

   

  שירות מקצועי       

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקת המוצרים במועד שנקבע, הובלה את הלקוח ועוד.  ניתן לראות מבחר ענק באתר האינטרנט שלה כמו גם באולם התצוגה הנאה שבבעלותה. המבחר הגדול מאפשר גמישות בבחירה. מנהליה הינם בעלי ידע וניסיון רב בתחום ומשווקים אך ורק מוצרים איכותיים המיוצרים תחת בקרת איכות מחמירה ועם גימור מושלם. כך ניתן להבטיח רכישה נבונה ומצלחת.

  ריצוף בית

  ריצוף בית נדרש בעת עבודות בנייה או שיפוצים. מבצעים אותו רצפים מומחים. ניתן למצוא מבחר של מרצפות המתאימים לאזורים שונים בבית. יש אנטי סליפ לאמבטיות למניעת החלקה, שיש, קרמיקה ועוד. חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   

  ריצוף בית – מקצועי נאה

  ריצוף בית נעשה בעת עבודות הגמר הסופיות ולאחר התקנת מערכות התקשורת, האינסטלציה, החימום ועוד. יש צורך לבחור את המרצפות בהתאמה לקו העיצוב הקיים, לצרכים, לטעם האישי, וגם למחיר יש משקל בבחירה. הקיימים עשויים קרמיקה, גרניט פורצלן, דמויי פרקט, אריחים מצוירים האהובים על אנשים מסוימים ועוד. ניתן למצוא גווני ריצוף נהדרים. יש בהירים וסולידיים ואחרים כהים יותר. היות והריצוף נועד לשטחים גדולים כולל בכניסה לבית ולסלון הרי שהנוכחות שלו בולטת, ומשום כך, מקדישים לבחירה בו משקל רב. מרצפות גדולות ממדים מספקות את תחושת המרחב הנדרשת. בחדרים קטנים מרצפים במרצפות מעט קטנות יותר וכן הלאה.

   

  רכישה נכונה

  תהליך הרכישה נעשה לאורך זמן כי יש צורך לעבור על מבחר עצום של מרצפות. בסופו של דבר, בוחרים את אלו המתאימות ביותר לטעם האישי. יש כמובן, צורך לעשות סקר שווקים כדי למצוא חנויות העורכות מבצעי מחירים. ניתן לראות את כל האביזרים והפריטים באתר האינטרנט של החברה ובנוסף, להגיע אל אולם התצוגה כדי לצפות מקרוב. שם ניתן גם למשש את המרצפות על המרקמים השונים שלהן, להשוות פיזית בין סוגי גוונים ולקבל החלטה ברורה יותר. בחנויות מקצועיות עובדים מוכרנים אשר יכולים לייעץ באופן פרטני לכל לקוח ולהסביר לו היטב על כל סוג. הליווי הצמוד הנ"ל מסייע רבות למתלבטים.

   

  שירות מקצועי

  חברת "היב קרמיקה" מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי גמר לעיצוב הבית ומומלץ לקבל אצלה שירות ולרכוש ממנה. ניתן לראות את הפריטים באתר  האינטרנט ובאולם התצוגה שלה. השירות כולל ייעוץ, מכירה בתנאים נוחים, עמידה בלוח הזמנים, הובלה ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם משווקים אך ורק מוצרים המיוצרים ברמת גבוהה ועם גימור מושלם.

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט

  משפצים את הבית? זה הזמן להתחדש ולשדרג את הבית עם היב קרמיקה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם